Stacja Narciarska Harenda

Wypożyczenie nart już od 30 zł

Zobacz cennik

Stacja Narciarska Harenda w Zakopanem

Zakopane, zwane zimową stolicą Polski, od lat przyciąga miłośników białego szaleństwa. Jednym z jej największych atutów jest Stacja Narciarska Harenda - połączenie nowoczesności, tradycji i niesamowitych krajobrazów w jednym miejscu.

Lokalizacja i dostęp

Harenda ulokowana jest na północnych stokach Zakopanego. Dzięki temu, nie tylko oferuje fantastyczne trasy narciarskie, ale również zapierające dech w piersiach widoki na panoramę Tatr. Stacja jest łatwo dostępna, zarówno dla turystów mieszkających w centrum miasta, jak i dla tych, którzy przybywają z dalszych zakątków Polski.

Infrastruktura na najwyższym poziomie

Harenda może pochwalić się nowoczesnymi wyciągami, w tym wyciągiem krzesełkowym, który umożliwia komfortowy i szybki dostęp do górnych partii stacji. Zaawansowany system sztucznego naśnieżania gwarantuje doskonałe warunki śniegowe przez cały sezon.

Dla każdego coś wyjątkowego

Stacja narciarska Harenda oferuje trasy o różnym stopniu trudności, spełniając oczekiwania zarówno początkujących narciarzy, jak i prawdziwych ekspertów zimowych sportów. Dodatkowo, dla najmłodszych entuzjastów narciarstwa, przygotowano specjalne strefy, gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów można bezpiecznie stawiać pierwsze kroki na nartach.

Kultura i tradycja

Jednym z charakterystycznych elementów Harendy jest jej silne powiązanie z kulturą i tradycją regionu. W okolicy stacji czekają na turystów tradycyjne góralskie karczmy, w których można skosztować regionalnych przysmaków i poczuć atmosferę Podhala.

Podsumowanie

Stacja Narciarska Harenda to nie tylko miejsce dla miłośników narciarstwa. To przede wszystkim przestrzeń, w której każdy odnajdzie coś dla siebie. Czy to adrenalina na stokach, czy chwile relaksu przy kominku w góralskiej karczmie - Harenda zaprasza przez cały rok. Przekonaj się sam i dołącz do grona zadowolonych narciarzy, którzy wybrali Harendę jako swoje ulubione miejsce na zimowy wypoczynek!

Częste pytania

Ceny wypożyczenia nart zaczynają się od 27 zł za 1,5 godz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem w zakładce cennik.

Ceny wypożyczenia kompletu nart, butów i kijków zaczynają się od 37 zł za 1,5 godz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem w zakładce cennik.

Ceny wypożyczenia nart przy stacji narciarskiej Polana Szymoszkowa zaczynają się od 27 zł za 1,5 godz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem w zakładce cennik.

Ceny wypożyczenia nart na stoku zaczynają się od 27 zł za 1,5 godz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem w zakładce cennik.

Koszt wypożyczenia nart na jeden dzień zaczyn się od 42 zł. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem w zakładce cennik.

Tak, nasze wypożyczalnie nart w Zakopanem i Białce Tatrzańskiej oferują możliwość wypożyczenia strojów narciarskich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i cennikiem znajdującej się w zakładce cennik.

Ceny wypożyczenia deski snowboardowej zaczynają się od 36 zł za 1,5 godz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem wypożyczenia desek snowboardowych znajdującego się w zakładce cennik.