Wypożyczalnia Nart i Snowboardów Zakopane

Wypożyczenie nart już od 30 zł

Zobacz cennik

PROMOCJA

Przy wypożyczeniu sprzętu,
przechowanie wypożyczonego sprzętu
GRATIS!

Wypożyczalnia nart i snowboardów BO-SKI w Zakopanem – Twój klucz do zimowych emocji! Tuż obok stacji narciarskiej Polana Szymoszkowa znajdziesz naszą profesjonalną wypożyczalnię, gdzie czeka na Ciebie szeroki wybór sprzętu narciarskiego i snowboardowego najwyższej jakości. Doświadczony zespół pomoże Ci dopasować idealny sprzęt do Twojego poziomu umiejętności. Skorzystaj z naszej oferty i zjazdy na stokach Polany Szymoszkowej staną się jeszcze przyjemniejsze! Sprawdź nas teraz i przekonaj się, że zimowe pasje zaczynają się od właściwego sprzętu

Lokalizacja


ul. Szymaszkowa 7
34-500 Zakopane

Na przeciwko stacji narciarskiej Polana
Szymoszkowa

Informacje


Godziny otwarcia wypożyczalni
Poniedziałek - Niedziela: 8:30 - 20:00

Honorujemy płatność kartami kredytowymi

Bezpłatny parking przy wypożyczalni

Oferta naszej wypożyczalni

NARTY

Wypożyczenie sprzętu
narciarskiego

Oferujemy możliwość wypożyczenia zróżnicowanego sprzętu narciarskiego, począwszy od sprzętu dla dzieci i młodzieży po sprzęt dla dorosłych jak również dla zaawansowanych narciarzy.

Oferta dotyczy wypożyczenia nart o wysokości od 60 do 130 cm, przeznaczonych dla najmłodszych adeptów narciarstwa.

Oferta dotyczy wypożyczenia nart renomowanych marek światowych.

Oferta dotyczy wypożyczenia najnowszych modeli nart, specjalnie przygotowanych do testu.

Oferta dotyczy wypożyczenia nart o najwyższym stopniu technologicznego zaawansowania.

Oferta dotyczy wypożyczenia kompletu sprzętu - kijów, butów oraz nart o wysokości od 60 do 130 cm, przeznaczonych dla najmłodszych adeptów narciarstwa.

Oferta dotyczy wypożyczenia kompletu sprzętu - kijów, butów oraz nart renomowanych marek światowych.

Oferta dotyczy wypożyczenia kompletu sprzętu - kijów, butów oraz najnowszych modeli nart, specjalnie przygotowanych do testu.

Oferta dotyczy wypożyczenia kompletu sprzętu - kijów, butów oraz nart o najwyższym stopniu technologicznego zaawansowania.

SNOWBOARD

Wypożyczenie sprzętu
snowboardowego

Oferujemy możliwość wypożyczenia zróżnicowanego sprzętu snowboardowego, począwszy od sprzętu dla dzieci i młodzieży po sprzęt dla dorosłych.

Oferta dotyczy wypożyczenia deski snowboardowej jednej z renomowanych marek światowych.

Oferta dotyczy wypożyczenia kompletu - butów oraz deski snowboardowej jednej z renomowanych marek światowych.

AKCESORIA

Wypożyczenie akcesoriów
narciarskich

Oferujemy możliwość wypożyczenia różnego rodzaju akcesoriów narciarskich jak gogle, kaski, rękawice itp.

Oferta dotyczy wypożyczenia kijów narciarskich w różnych rozmiarach, dla dzieci i dorosłych.

Oferta dotyczy wypożyczenia butów narciarskich oraz snowboardowych w różnych rozmiarach, dla dzieci i dorosłych.

Oferta dotyczy wypożyczenia gogli narciarskich oraz snowboardowych w różnych rozmiarach i formach, dla dzieci i dorosłych.

Oferta dotyczy wypożyczenia rękawic narciarskich i snowboardowych w różnych rozmiarach, dla dzieci i dorosłych.

Oferta dotyczy wypożyczenia kasków narciarskich w różnych rozmiarach, dla dzieci i dorosłych.

ODZIEŻ

Wypożyczenie odzieży
narciarskiej

Oferujemy możliwość wypożyczenia odzieży narciarskiej jak kurtki i spodnie narciarskie.

Oferta dotyczy wypożyczenia kurtek narciarskich w różnych rozmiarach, dla dzieci i dorosłych.

Oferta dotyczy wypożyczenia spodni narciarskich w różnych rozmiarach, dla dzieci i dorosłych.

SANKI

Wypożyczenie sanek
i ślizgów

Oferujemy możliwość wypożyczenia sanek i ślizgów.

Oferujemy możliwość wypożyczenia sanek.

Oferujemy możliwość wypożyczenia ślizgów.

SERWIS

Serwisowanie sprzętu
narciarskiego i snowboardowego

Oferujemy możliwość serwisowania sprzętu narciarskiego i snowboardowego.

Oferujemy możliwość skorzystania z usługi ostrzenia krawędzi nart i desek snowboardowych.

Oferujemy możliwość skorzystania z usługi smarowania ślizgów nart i desek snowboardowych.

Oferujemy możliwość skorzystania z usługi regulacji wiązań narciarskich i snowboardowych.

Oferujemy możliwość skorzystania z usługi montażu wiązań narciarskich i snowboardowych.

Szafki

Szafki z szafy depozytowe w BO-SKI

W naszych wypożyczalniach istnieje możliwość skorzystania z szafek i szaf depozytowych.
Jest to świetne udogodnienie podczas wypożyczenia sprzętu narciarskiego. Daje to możliwość pozostawienia osobistych rzeczy jak plecak, torba czy buty w trakcie korzystania z wypożyczonego sprzętu.

SZAFKI DEPOZYTOWE

W naszych wypożyczalniach w Zakopanem i Białce Tatrzańskiej istnieje możliwość skorzystania z szafek depozytowych o wymiarach 30 x 40 cm. Opłata za skorzystanie z szafki nie jest uwarunkowana czasowo a pobierana jedynie z pojedyncze użycie.

SZAFY DEPOZYTOWE

W naszej wypożyczalni w Białce Tatrzańskiej można skorzystać z szaf depozytowych.
Dzięki większej pojemności szaf depozytowych w odróżnieniu od szafek depozytowych w szafach oprócz pozostawienia osobistych rzeczy można skorzystać z wbudowanej suszarki na buty oraz zostawić znacznie większe rzeczy.

Częste pytania

Ceny wypożyczenia nart zaczynają się od 27 zł za 1,5 godz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem w zakładce cennik.

Ceny wypożyczenia kompletu nart, butów i kijków zaczynają się od 37 zł za 1,5 godz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem w zakładce cennik.

Ceny wypożyczenia nart przy stacji narciarskiej Polana Szymoszkowa zaczynają się od 27 zł za 1,5 godz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem w zakładce cennik.

Ceny wypożyczenia nart na stoku zaczynają się od 27 zł za 1,5 godz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem w zakładce cennik.

Koszt wypożyczenia nart na jeden dzień zaczyn się od 42 zł. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem w zakładce cennik.

Tak, nasze wypożyczalnie nart w Zakopanem i Białce Tatrzańskiej oferują możliwość wypożyczenia strojów narciarskich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i cennikiem znajdującej się w zakładce cennik.

Ceny wypożyczenia deski snowboardowej zaczynają się od 36 zł za 1,5 godz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem wypożyczenia desek snowboardowych znajdującego się w zakładce cennik.

Wypożyczalnia nart Zakopane

Wypożyczalnia BO-SKI – punkt startowy Twojej zimowej przygody w Zakopanem! Marzysz o zjeździe na tatrzańskich stokach? Nasza wypożyczalnia nart w samym sercu Tatr oferuje topowy sprzęt narciarski dla każdej umiejętności – od nowicjuszy do ekspertów. Twoje bezpieczeństwo i komfort to dla nas kluczowe. Dzięki lokalizacji przy stoku ciesz się natychmiastowym dostępem i błyskawiczną obsługą. Nasz zespół ekspertów służy radą w doborze idealnych nart. Zaczaruj swoje zimowe dni z BO-SKI w Zakopanem. Odkryj naszą ofertę teraz!

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Zakopane

Tuż przy stacji narciarskiej Polana Szymoszkowa! Śnisz o zimowych emocjach na tatrzańskich stokach? Wypożyczalnia BO-SKI, zlokalizowana przy Polanie Szymoszkowej, to Twoje miejsce startu w zimową przygodę! Prezentujemy bogatą gamę sprzętu narciarskiego dla każdego – od nowicjuszy po ekspertów. Nasza lokalizacja, w samym centrum Zakopanego i krok od znanej stacji Polana Szymoszkowa, zapewnia komfort i szybki dostęp do stoków. Zespół specjalistów, doradztwo na najwyższym poziomie oraz najświeższe kolekcje nart to nasza specjalność. Twoje zimowe chwile z BO-SKI będą trwać w pamięci. Sprawdź naszą propozycję dziś!

Wypożyczalnia snowboardów Zakopane

Tuż obok stacji Polana Szymoszkowa! Czujesz wołanie tatrzańskich stoków i śnieżnej deski pod nogami? Wypożyczalnia snowboardów, położona przy stacji Polana Szymoszkowa, jest stworzona dla Ciebie! Proponujemy sprzęt najwyższej klasy dla każdego – od nowicjusza aż po doświadczonego ridera. Nasze miejsce w centrum Zakopanego gwarantuje błyskawiczny dostęp do stoków, byś mógł cieszyć się każdą sekundą zimowego szaleństwa. Nasi specjaliści od snowboardu służą radą i pomogą dobrać sprzęt idealnie pasujący do Twoich potrzeb. Wybierz naszą wypożyczalnię snowboardów w Zakopanem i pozwól, by zima była pełna niesamowitych doznań! Sprawdź naszą ofertę już teraz!