Stacja Narciarska Kotelnica Białczańska

Wypożyczenie nart już od 30 zł

Zobacz cennik

Stacja Narciarska Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej

W malowniczym zakątku Polski, gdzie piękno Tatr krzyżuje się z narciarską euforią, znajduje się wyjątkowe miejsce - Stacja Narciarska Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej. Dla wielu to prawdziwe serce zimowego sportu w Polsce, gdzie zarówno nowicjusze, jak i doświadczeni narciarze mogą oddać się swojej pasji w pełni.

Doskonała lokalizacja

Nieopodal Zakopanego, Białka Tatrzańska jest prawdziwym klejnotem Podhala. Kotelnica, dzięki swojemu położeniu, oferuje nie tylko świetnie przygotowane trasy, ale również zapierające dech w piersiach widoki na panoramę Tatr.

Nowoczesność i tradycja

Kotelnica Białczańska łączy w sobie tradycyjny góralski klimat z nowoczesną infrastrukturą. Zaawansowany system wyciągów, w tym krzesełkowe wyciągi oraz wyciągi talerzykowe, zapewniają szybki transport na szczyt. Dzięki nowoczesnym systemom sztucznego naśnieżania, narciarze mogą cieszyć się doskonałymi warunkami śniegowymi przez cały sezon.

Dla każdego coś miłego

Stacja oferuje trasy o różnym stopniu trudności - od tych dla początkujących, po bardziej wymagające dla zaawansowanych narciarzy. W okolicy stacji funkcjonują szkółki narciarskie, gdzie pod okiem instruktorów można stawiać pierwsze kroki na nartach lub doskonalić swoje umiejętności.

Nie tylko narty

W okolicy Kotelnicy czekają na turystów liczne atrakcje. Białczańskie Termy to miejsce, gdzie po dniu na stoku można zanurzyć się w ciepłych basenach i cieszyć relaksem z widokiem na góry. Do tego liczne restauracje i karczmy oferujące regionalne specjały.

Zapraszamy!

Kotelnica Białczańska to więcej niż stacja narciarska. To miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie - od adrenaliny na stokach, po chwile relaksu w góralskim klimacie. Serdecznie zapraszamy do Białki Tatrzańskiej - miejsca, które każdego roku zachwyca tysiące narciarzy i snowboardzistów! Przekonaj się sam!

Częste pytania

Ceny wypożyczenia nart zaczynają się od 27 zł za 1,5 godz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem w zakładce cennik.

Ceny wypożyczenia kompletu nart, butów i kijków zaczynają się od 37 zł za 1,5 godz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem w zakładce cennik.

Ceny wypożyczenia nart przy stacji narciarskiej Polana Szymoszkowa zaczynają się od 27 zł za 1,5 godz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem w zakładce cennik.

Ceny wypożyczenia nart na stoku zaczynają się od 27 zł za 1,5 godz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem w zakładce cennik.

Koszt wypożyczenia nart na jeden dzień zaczyn się od 42 zł. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem w zakładce cennik.

Tak, nasze wypożyczalnie nart w Zakopanem i Białce Tatrzańskiej oferują możliwość wypożyczenia strojów narciarskich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i cennikiem znajdującej się w zakładce cennik.

Ceny wypożyczenia deski snowboardowej zaczynają się od 36 zł za 1,5 godz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem wypożyczenia desek snowboardowych znajdującego się w zakładce cennik.